AktualityStarší

Sběrači Zvířátka
12
11/2019

Na skok do pravěku ve Vaší školce

Program „Na skok do pravěku“ je určen dětem předškolního věku. Trvá zhruba 60 minut, během kterých si děti mohou prohlédnout a osahat soubor originálních replik nástrojů, nádob a zbraní od starší doby kamenné až do doby železné. Programem děti provází odborný lektor – archeolog, jehož zábavně – naučné vyprávění usnadňuje dětem představit si, k čemu a jak se daný předmět používal. Lektor také odpovídá na jejich otázky a podněcuje je k diskusi. Mimo jedinečné možnosti si všechny předměty vzít do ruky si tak děti hravou a zábavnou formou uvědomují tvary i materiály, a dozvídají se o tom, jak se žilo v minulosti. Díky haptickému efektu si také nově získané informace lépe zapamatují. Cena: 90 Kč/hodinový program/dítě (včetně cestového pro lektora) Průběh: během programu se děti společně s lektorem podívají do všech kufříků, prohlédnou si jednotlivé předměty a povídají si o nich; v závěru obdrží diplom – omalovánku se svým jménem jako odměnu za absolvování programu Co program dětem přinese: nové zážitky, poznatky a vjemy a v neposlední řadě i zábavu Výhody: - žádné převlékání a obouvání – program probíhá v pohodlí Vaší školky - individuální přístup – práce v malých skupinkách (do 20-ti dětí) - program podněcuje děti ke komunikaci v rámci skupiny - program rozvíjí poznatky i logické myšlení REZERVUJTE SI NÁŠ VÝUKOVÝ PROGRAM „Na skok do pravěku“ I PRO SVOU ŠKOLKU! E-mailem na: kristyna.matejkova@historypk.cz anebo telefonicky na tel. čísle: 732 161 216.
8
11/2019

Sezona 2019 je u konce, ať žije sezona 2020!

Letošní sezona pro veřejnost s minulým víkendem skončila a my děkujeme všem, kteří se k nám vypravili! Pokud jste byli s návštěvou u nás spokojeni, bude pro nás největší odměnou, když se o zážitky podělíte ve svém okolí. Rádi Vás všechny uvítáme v nové sezoně a budeme se snažit opět něčím překvapit! V tuto chvíli aspoň tím, že jsme pro Vás připravili dárkové vouchery!Takže jestli jste si doteď lámali hlavu nad výběrem vánočních dárků, ozvěte se, rádi Vám nějaké zašleme! ;)
Číst více
5
11/2019

Rezervační systém na sezonu 2020 otevřen!

Ještě v listopadu můžete se svou třídou zavítat do HistoryParku a užít si náš zábavně-naučný lektorovaný program. A protože je o exkurze u nás opravdu zájem, připomínáme, že rezervační systém na sezonu 2020 je již otevřen. Chcete - li pro své žáky vybrat výlet, na který budou rádi vzpomínat, rezervujte si vhodný termín už nyní a máte po starostech! ;) (Za snímky i návštěvu děkujeme ZŠ Hanspaulka a těšíme se na shledanou!) http://historypk.cz/Rezervace.aspx?Mesic=4.2020
1
11/2019

Ještě máme otevřeno!

I tento víkend se během návštěvy HistoryParku můžete kochat podzimními výhledy z našeho areálu...u nás ještě sezona neskončila! V sobotu i v neděli jsme tu pro Vás od 10:00 do 17:00 hodin! V případě sychravého počasí se můžete zahřát u kamen v keramické dílně nebo šálkem naší dobré kávy (či čaje) v ruce. Těšíme se na Vás!
25
10/2019

Prodloužený víkend je tady!

Prodloužený víkend v HistoryParku začíná už zítra! Budeme tu pro Vás každý den, a to od 10:00 do 17:00 hodin, v sobotu a v neděli navíc točíme na kruhu! Přijeďte zažít nevšední dobrodružství a radost z objevování v podzimně zbarvené krajině Podřipska!
Číst více
21
10/2019

Pane učiteli, už je čas... :)

Už od listopadu si můžete pro svou třídu rezervovat termíny našeho zimního vzdělávacího programu "S kufrem do pravěku"! Tento zábavně-naučný program je vždy přizpůsoben věku a znalostem účastníků a lze jej využít v rámci Šablon nebo Vašeho projektového dne. Děti i žáci se v jeho průběhu vypraví na cestu do pravěku, aby poznali tehdejší technologie, nástroje i další předměty denní potřeby. Hlavní výhodou je možnost si vše prohlédnout a osahat, a díky haptickému efektu si získané poznatky lépe zapamatovat. Do školek i škol budou naši lektoři vyjíždět až do dubna 2020. Možné je objednat program i pro několik tříd, které ho mohou absolvovat postupně během jednoho dne, a to přímo ve Vaší školce či škole!Těšíme se na shledanou! (Foto: D. Koleček) Rezervovat můžete zde: http://historypk.cz/Rezervace.aspx?Mesic=11.2019, případně telefonicky na: 732 161 216.
17
10/2019

Bude se točit...na kruhu!

Na konci října nás čeká prodloužený víkend! Ať už si pro nás podzim připraví jakékoliv počasí, v HistoryParku bude otevřeno, a to od soboty až do pondělí, vždy od 10:00 do 17:00 hodin. Přijeďte si užít náš zábavný program plný aktivit a v naší hrnčířské dílně si zatočte na kruhu pod vedením zkušené lektorky. Na posilněnou pro Vás jako vždy budeme mít dobrou kávu, osvědčenou sekanou či domácí klobásy... Točení na kruhu je možné si vyzkoušet v sobotu a v neděli od 10:00 do 17:00 hodin.
Číst více
AktualityStarší

 

Zpět nahoru