AktualityStarší

Sběrači Zvířátka
19
7/2019

Prázdniny jsou už v plném proudu...

...a ačkoliv počasí zatím příliš nepřeje vodním radovánkám, na výlety je úplně ideální! Do HistoryParku samozřejmě můžete vyrazit za každého počasí, před případným deštěm nebo vichrem se můžete zabrat do našich interiérových aktivit, a jakmile vykoukne sluníčko, hurá ven - zahrát si na život v pravěku, vyzkoušet si archeologické vykopávky, nebo se courat polem s detektorem v ruce. HistoryPark zkrátka nabízí pro každého něco! Vyrazte k nám na výlet, a užijte si den plný zábavy a poznání - ať už s celou rodinou, nebo v rámci příměstského tábora. Těšíme se na Vás!
14
7/2019

Jízdy na poníkovi už zítra!

Možnost projet se na poníkovi naším areálem budou mít Vaše děti od pondělí až do neděle...A samozřejmě, řádně s helmou na hlavě! Jízdy se platí zvlášť, nad rámec vstupného, nabídku lze využít i samostatně.
Číst více
10
7/2019

Jízdy na poníkovi v HistoryParku!

V rámci prázdninové otevírací doby máme pro Vás - a hlavně pro Vaše děti - speciální nabídku. Od pondělí 15.7. do neděle 21.7.2019 budete mít možnost vyzkoušet v našem areálu také jízdu na poníkovi! Udělejte radost svým dětem i sobě a zpestřete si návštěvu HistoryParku projížďkou podřipskou krajinou!
Číst více
9
7/2019

Svět podvodní archeologie se opět otevírá

Svět podvodní archeologie se pro naše návštěvníky otevírá jako vždy v čase letních prázdnin a pochopitelně za slunného počasí! Přijeďte se podívat, jak se hledají poklady pod vodou a zchladit se v parných letních dnech. Naši zkušení průvodci– profesionální archeologové – vám otevřou dveře do světa podmořské archeologie. A kdo ví? Třeba spolu s nimi opravdu najdete poklad…
Číst více
3
7/2019

Letní příměstský tábor HistoryParku

Tento týden probíhá v našem areálu první letní turnus příměstského tábora Prázdniny v pravěku. Počasí opět přeje venkovním aktivitám, a jak se zdá, nebudou čtyři dny svátkem zkráceného týdne na zvládnutí všech připravených dovedností zdaleka stačit...:) Snad budou zúčastněným dětem inspirací pro další prázdninové aktivity!
1
7/2019

Prázdniny jsou tady!

Už nemusíte čekat na víkend, do HistoryParku můžete vyrazit hned! O prázdninách máme otevřeno každý den, a to od 10:00 do 18:00 hodin. Pro cyklisty máme úschovnu kol, pro turisty úschovnu zavazadel...a pro všechny pak něco studeného k pití, rozprašovače vodní mlhy nebo ukázky podvodní archeologie, které Vás zaručeně zchladí! Těšíme se na Vás!
Číst více
25
6/2019

Aktuálně z HistoryParku

Školní rok spěje nezadržitelně ke konci a sezona výletů vrcholí. Není proto divu, že naši lektoři mají vskutku napilno a k tomu podmínky téměř egyptologické! Žáci jsou ale do archeologické praxe nadšení vedru navzdory, jak můžete vidět na snímcích od ZŠ Bílá na Praze 6 (za něž dodatečně děkujeme!), a my se snažíme jim pobyt u nás co nejvíce zpříjemnit a ochladit. Všem školním výpravám, které si našly cestu do našeho areálu, tímto děkujeme za návštěvu, bylo fajn s Vámi objevovat minulost a hrát si společně na archeology! Pokud jste u nás ještě nebyli, anebo si chcete návštěvu zopakovat, rezervace podzimních termínů už začala! Tým HistoryParku se těší na shledanou!
AktualityStarší

 

Zpět nahoru