AktualityStarší

Sběrači Zvířátka
23
5/2018

Program na červen 2018

Nalaďte se na letní výlet a naplánujte si návštěvu u nás. Máme pro Vás i Vaše děti zajímavý program na všech pět červnových víkendů!:)
Číst více
21
5/2018

S lukem pro pečínku

Oblíbená lukostřelecká škola pro začátečníky i pokročilé! V sobotu i v neděli od 10 do 18:00. V neděli navíc s loutkově-divadelním představením o Malence (od 13 a od 15:00 hodin). Opékání buřtů a klobás. Přijeďte si zkusit střelbu z luku s profesionální lektorskou lukostřelby. Třeba ve Vás dřímá skrytý lukostřelecký talent! A komu se do střílení nechce, může se u kávy kochat výhledem...zašít se v naší textilní dílně...podívat se na divadlo...brousit kámen na sekerku...ručně umlít hrst zrní...odkrýt kostrový hrob...vyzkoušet si práci s detektorem...restaurovat keramiku...vyrábět předměty z hlíny....a mnoho dalšího.
Číst více
20
5/2018

Vybarvený víkend

Od loňských prvních pokusů se zpracováním ovčí vlny jsme se už naučili spoustu nových fíglů a vychytávek. Celou deku se nám sice utkat nepodařilo, ale můžete v tom spolu s námi pokračovat během nadcházejících víkendů. Jestli hledáte klidné místo, kde se můžete zašít, bude naše textilní dílna pro Vás to pravé. Než se ostatní unaví dalším programem, můžete mít hotovou šálu. Nebo přinejmenším náramek!:)
18
5/2018

Víkend S dekou k ohni je na spadnutí!

Noci jsou pořád ještě chladné, takže něco na zahřátí se hodí. Přijeďte si zkusit, jak se barví, spřádá či tká ovčí vlna. A kdo přižene ovce? Bez ovčáckého psa Vám nezbude než (jen výhrůžně!) práskat bičem...tohle všechno a ještě mnohem víc můžete zažít tento víkend v HistoryParku!
18
5/2018

Novinka v HistoryParku

U příležitosti zítřejší královské svatby Harryho a Meghan jsme dokončili bludiště pro nejmenší návštěvníky ve stylu Tower of London! :)
14
5/2018

S dekou k ohni

Tento víkend máme v plánu - mimo našich obvyklých zábavných aktivit - trochu si pohrát s ovčí vlnou. Přidejte se k nám! Otevřeno máme od 10 až do 18:00 hodin. Co Vás čeká? Pro všechny nadšené kotlíkáře tu máme barvení vlny. Pro tuto příležitost máme pro Vás připraveno několik přírodních barviv, vlněnou přízi a nadšené lektory. S těmi si pak můžete zkusit vlnu i spřádat či tkát původními technikami. A pokud zrovna netoužíte věnovat se ručním pracem, zapráskejte si bičem. Anebo si vykopejte kostrový hrob. Hledejte kovové "poklady" pomocí detektoru kovů. Objevte kouzlo pravěkých technologií. Projděte se pravěkem...
Číst více
13
5/2018

Mýdlová alchymie

Nahlédněte pod pokličku naší víkendové mýdlové kuchyně...jak se zdá, je to pěkná věda:) Mýdlo pro Vás a s Vámi vařila naše externí spolupracovnice Eva Chylíková. Děkujeme!
AktualityStarší

 

Zpět nahoru