AktualityStarší

Sběrači Zvířátka
14
11/2020

Aktuálně z HistoryParku

Jak se zdá, letošní sezoně už odzvonilo, ale to neznamená, že se v našem areálu nic neděje. S tím, jak se krajina probarvuje a noci ochlazují, se snažíme využít všechny teplejší dny k posledním úpravám našeho areálu před zimou. A taky abychom byli připraveni pro Vás otevřít hned, jak to bude možné. Podívejte se k nám alespoň prostřednictvím fotek;) Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň a těšíme se na shledanou!
25
10/2020

Pozor! HistoryPark nadále uzavřen!

Vážení a milí návštěvníci! Ačkoli podzimní počasí přímo vybízí k návštěvě našeho areálu, musíme všechny, kdo se k nám chystají, upozornit, že s ohledem na stávající situaci máme i my nadále zavřeno. Pevně věříme, že se s Vámi ve zdraví setkáme hned, jak to bude možné. Děkujeme za pochopení.
10
10/2020

Mimořádná zpráva

Vážení návštěvníci, vzhledem k současné neutěšené situaci jsme se rozhodli na dva víkendy (10.-11.10. a 17.-18.10.2020) náš park uzavřít pro návštěvy veřejnosti. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na Vaši návštěvu, jakmile znovu otevřeme. Tým HistoryParku.
28
9/2020

Historické trhy - den třetí

Dneska nás zase počasí nechalo ve štychu, takže jsme si museli trochu pomoct sami - úsměvem a dobrou náladou, dešti navzdory. A tak jsme byli nakonec všichni spokojení a už teď se těšíme na příští rok!
27
9/2020

Historické trhy - den druhý

Děkujeme dnešnímu hlavnímu sponzorovi, kterým bylo dobré počasí, a také všem návštěvníkům, díky kterým jsme si užili druhý den trhů opravdu na výbornou! A protože tím ještě Historické řemeslné trhy nekončí, můžete se zastavit i zítra! Pro velký úspěch bude znovu šperkařská a odlévací dílna (cca od 11:00 do 14:00) a stejně tak i kamenická a kovářská dílna. Čeká nás dvakrát divadélko pro děti a pro rodiče tu bude opět skvělá medovina a “hákovské” pivo nebo uzeniny od Kohouta. Zkrátka a dobře, i zítra to bude rozhodně stát za to!
26
9/2020

Historické trhy - den první

Historické řemeslné trhy Ledčice - den první! Ačkoliv počasí bylo na draka, nálada panovala optimistická! Po dnešku je jasné, že výheň funguje, medovina je výborná, štípání pazourku je krásná věda a věčně (snad) pršet nebude! A co teprve zítra! Těšíme se!
25
9/2020

Historické trhy už zítra!

Ano, u nás také prší. A nejspíš ještě chvíli bude. Takže holinky se v sobotu na Historických řemeslných trzích v HistoryParku budou hodit;) Každopádně, my tu zítra budeme, a s námi také Ryzí medovina, Hákův parní pivovar, řeznictví Kohout a synové, zahradnictví Bunny Garden...A kováři, hrnčířka a specialista na kamenné štípané nástroje. Zítra si také nenechte ujít košíkáře Petra Krále a odlévání stříbrného ingotu Lídy Barčákové!
AktualityStarší

 

Zpět nahoru