AktualityStarší

Sběrači Zvířátka
22
5/2019

Víkendové poklady v HistoryParku?

Chtěli byste najít poklad? V HistoryParku jich na Vás čeká o víkendu hned několik! Objevte v sobě skrytého dobrodruha! Odhalte kouzlo podřipské krajiny! Rozkryjte stopy z minulosti! Poznejte, jakým pokladem může pro Vás a Vaše děti být společně strávený čas během zábavných aktivit, které HistoryPark nabízí... A až Vás hledání a objevování unaví, zamiřte do našeho bistra U mamuta - jistě i tam najdete v naší nabídce nějaký poklad na zub;-)
Číst více
16
5/2019

Pozvánka na víkend

Minulý víkend jste si v HistoryParku mohli vyzkoušet kovářské řemeslo, ale jak je vidět, návštěvníci si u nás vystačí i s dřevěným mečem😀 Tento víkend má být konečně hezky, tak si u nás můžete opéct na ohni špekáčky, sekanou nebo krkovici z řeznictví Kohout a syn. A samozřejmě, v prvé řadě si užít náš program!
6
5/2019

Víkend s kovadlinou pro malé i velké

Květnové počasí je letos opravdu nevyzpytatelné, tak když nás nedovede pořádně rozehřát sluníčko, rozhodli jsme se zařadit do programu kovářství. Nad kovářskou výhní nám zima určitě nebude...tak se pojďte přidat! Během nadcházejícího víkendu 11. - 12.5.2019 vždy od 10:00 do 18:00 hodin můžete nad kovadlinou otestovat svoji zručnost a sílu, a když se vám bude dařit, svůj výtvor si můžete odnést sebou domů. Takže - pokud vám chybí doma hřebík nebo pohrabáč,vyrobte si vlastní! Dovednost si mohou vyzkoušet jak děti, tak jejich rodiče za asistence našeho odborného lektora, ti zručnější se samozřejmě mohou pustit do práce i sami. Mimo rozpálené výhně na Vás bude čekat i další program plný aktivit, stejně jako naše stálá nabídka občerstvení a dobrá káva. V případě nepříznivého počasí je možné absolvovat další aktivity z našeho programu v zastřešené části areálu.
Číst více
2
5/2019

Sváteční lukostřelba v HistoryParku

I na druhý květnový svátek pro Vás máme připravený speciální program. Tentokrát se bude v našem římském táboře střílet z luku! O technikách lukostřelby, jakož i o různých druzích luků Vám bude vyprávět naše lektorka Světlana, profesionální lukostřelkyně. Ta vás také naučí, jak s lukem správně zacházet. Pod jejím dohledem cíl jistě neminete! A pokud by nám ještě vrtkavé jarní počasí zrovna nepřálo, většinu aktivit (včetně lukostřelby) je možné absolvovat v zastřešené části našeho areálu. Těšíme se na Vás 8.5.2019 od 10:00 do 18:00 hodin!
Číst více
30
4/2019

Letní příměstský tábor HistoryParku

Stále ještě nemáte kompletní prázdninový program pro Vaše děti? A bydlíte v blízkém okolí Ledčic? Nabízíme Vám, stejně jako v čase jarních prázdnin, náš příměstský tábor! "Pravěké prázdniny" mohou Vaše děti absolvovat ve dvou termínech, a to od 1.7.-4.7.2019 a od 5.8.-9.8.2019. Pro ty, kteří bydlí nebo pracují na území MAS Podřipsko, a tuto skutečnost náležitě doloží, je účast na příměstském táboře zdarma (mimo stravného). Pokud se chcete o táboře a podmínkách účasti dozvědět více, navštivte sekci "pro veřejnost" - "příměstské tábory 2019", a stáhněte si detailní informace nebo rovnou přihlášku. Těšíme se na shledanou!
Číst více
29
4/2019

Sváteční keramická dílna v HistoryParku

Počasí si s námi ještě trochu aprílově hraje, ale na výlet k nám můžete vyrazit i v dešti. Na sváteční den 1.5.2019 jsme pro Vás přichystali keramickou dílnu s točením na kruhu! Ve sváteční středu budete mít jedinečnou příležitost zatočit si na kruhu pod vedením naší zkušené lektorky. Odvézt si tak můžete originální suvenýr - záleží jen na Vaší šikovnosti a vytrvalosti, jaká nádobka Vám nakonec vznikne pod rukama. A i pro ty, kdo ještě nedosáhnou na pedály hrnčířského kruhu, máme dost hlíny a inspirace... Mimo speciální hrnčířské dílny je možné užít si i v naší dílně experimentální - ať už při výrobě textilií, nebo během dalších aktivit, které byly pro naše předky každodenní rutinou...Také do oblíbených "vykopávek" se můžete pustit bez obav z deště a vichru, v našem terénním stanu je dost místa pro celou Vaši rodinu. V HistoryParku si zkrátka užijete zábavu za každého počasí!
Číst více
25
4/2019

Novinka na našem webu

Nalaďte se s námi na víkendový výlet...třeba procházkou po našem areálu! Na našich webových stránkách jsme pro Vás spustili novou interaktivní mapu HistoryParku! http://historypk.cz/Mapa.aspx
Číst více
AktualityStarší

 

Zpět nahoru