AktualityStarší

Sběrači Zvířátka
20
2/2021

Termíny letních táborů jsou tady!

Termíny oblíbených letních příměstských táborů v HistoryParku Ledčice jsou konečně tady! Všechny turnusy jsou pětidenní a budou probíhat po celé letní prázdniny. Zájemci, kteří mají trvalý pobyt na území MAS Podřipsko, anebo v některé z obcí pracují, mají pobyt na táboře zdarma, pouze za stravné. Všechny termíny, přihlášky i detailní informace naleznete přímo zde na našich webových stránkách v sekci "pro veřejnost" - "příměstské tábory 2021". My už máme plány na léto...a co Vy?
2
2/2021

Stále zavřeno

Zatímco skoro jarní dny se střídají s pořádně mrazivými a náš areál se proměňuje se sněhovou pokrývkou - chvílemi pěkně umrzlou a příště zase tající s prvními vykukujícími výhonky - jedno je stále neměnné: nadále máme zavřeno. Ačkoliv je poslední dobou obtížné cokoliv plánovat, jsme zajedno v tom, že chceme nejpozději začátkem dubna otevřít. Tak si navzájem držme palce, ať se tu můžete bez zdraví a bez obav brzy porozhlédnout s námi! Pro tentokrát aspoň prostřednictvím fotek...
21
1/2021

Aktuálně z HistoryParku

Co je u nás nového? Aktuálně sbíráme síly a materiál na úpravy a rozšíření našeho areálu. Staráme se o zvířátka domácí i přespolní - hlavně o vrabce:) Naopak zajícům jsme radost neudělali, kvůli okusu jsme museli zaopatřit všechny vloni vysázené stromky v areálu. Jakmile se trošku oteplí, pustíme se do práce a budeme doufat, že si vše budeme moct brzy užít společně s Vámi. Tak zatím mrkněte na fotky;)
15
1/2021

Hledáme nové spolupracovníky

Pokud sháníte flexibilní sezónní zaměstnání nebo jen brigádu od jara do podzimu, zkuste to u nás! Indiana Jonese z Vás asi neuděláme, ale za to budete mít možnost pracovat s dětmi, být na čerstvém vzduchu, nasávat nové poznatky a vyzkoušet něco nového! Máte zájem o archeologii nebo historii? Tím líp! Máte malé děti a nemáte možnost pravidelného hlídání? Vezměte je sebou! Chcete pracovat, ale ne jen vsedě u počítače? U nás budete mít pohyb na čerstvém vzduchu zaručen! Baví Vás práce s dětmi? Skvělá trefa! Ovládáte nějaké další řemeslo (hrnčířství, kovářství či další rukodělné techniky)? Nesporná výhoda! Chystáte se dojíždět hromadnou dopravou nebo vlastníte auto? Proplácíme jízdné! Máte další otázky? Zavolejte na tel. 732 161 216, nebo rovnou pošlete svůj životopis na: kristyna.matejkova@historypk.cz! Pokud Vás naše nabídka zaujala, ozvěte se nám. Čekáme na Vás! Na shledanou se těší tým HistoryParku
Číst více
7
1/2021

Co nového v HistoryParku? Sníh!

A protože máme v HistoryParku zatím stále ještě zavřeno (a abychom si trochu ukrátili to čekání na jaro), podělíme se s Vámi o pár aktuálních fotek z našeho areálu. Sněhová nadílka je sice úsporná, ale to nijak nezmenšuje naši radost. A jak se líbí Vám?
1
1/2021

PF 2021

Těšíme se na shledanou v novém roce!
Číst více
20
12/2020

Šťastné a bé-selé!

Všem přátelům a příznivcům přejeme klidné a pohodové prožití vánočních svátků! tým HistoryParku Ledčice
AktualityStarší

 

Zpět nahoru